Көше шамы. Ол күн энергиясымен зарядталады, сондықтан сымдар немесе қуат көзі қажет емес. Зарядқа байланысты кірістірілген батареялардан 5 сағатқа дейін жанады. 3 қозғалыста жинаңыз. Бағандарға, қоршауларға және балюстерлерге тамаша көрінеді. Жылы түсті жарық.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Мощность | 5 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Встраиваемый | Нет |
| Дополнительная информация | в разобранном виде |
| Источник света | светодиоды |
| Количество лампочек | 1 |
| Комплектация | Светильник, солнечная панель, монтажные шурупы. |
| Материал арматуры | пластик |
| Материал плафона | пластик |
| Назначение | архитектурный, ландшафтный |
| Особенности | датчик освещенности, прозрачный плафон, солнечная батарея |
| Площадь освещения | 1 кв.м |
| Степень пылевлагозащиты | IP65 |
| Стиль | восточный, Классический |
| Тип | Светильник |
| Тип цоколя | LED |
| Установка | на забор / столбик |
| Цвет арматуры | белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₸








